Oferta pracy: Elektromonter

26 września 2022

ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:

• Praca w Dziale Utrzymania Ruchu Kuźni Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.;
• Bieżące serwisowanie, utrzymanie sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu;
• Praca w systemie trzyzmianowym;

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe, preferowane elektryczne lub pokrewne;
• Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej;
• Uprawnienia SEP do 1 kV;
• Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mile widziana wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej, systemów sterowania
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
• Dostępność do okazjonalnej pracy w weekendy;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Miłą atmosferę pracy;
• Posiłki regeneracyjne, Program Opieki Medycznej, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
• Premie regulaminowe.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem: 531 802 880

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.